Inteligentne technologie

Nowoczesny, inteligentny dom, to nie tylko gadżety. To złożony szereg rozwiązań, który ma ułatwić funkcjonowanie całej rodziny, zapewnić bezpieczeństwo i często wyręczyć Klienta w tysiącach  codziennych czynności.

Inteligentne technologie

Nowoczesny, inteligentny dom, to nie tylko gadżety. To złożony szereg rozwiązań, który ma ułatwić funkcjonowanie całej rodziny, zapewnić bezpieczeństwo i często wyręczyć Klienta w tysiącach  codziennych czynności.

SMART HOME to wysoce spersonalizowany system, który dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. To niezwykle sprytna i wydajna technologia, która przejmuje obecnie znaczną część obowiązków domowych. Dzięki urządzeniu sterującemu z dostępem do internetu, takiemu jak np. smartfon, można zdalnie zarządzać swoim domem, kontrolować pracę urządzeń takich jak drzwi, brama garażowa czy wjazdowa, z dowolnego miejsca na świecie i w każdym momencie dnia.

SmartCONNECTED

Marka WIŚNIOWSKI proponuje przejście z epoki automatyzacji do futurystycznego świata smartCONNECTED, gdzie bramy oraz drzwi porozumiewają się z użytkownikami.
Dzięki wspieranej komputerowo automatyzacji idea smartCONNECTED zapewnia użytkownikom bram oraz drzwi marki WIŚNIOWSKI niebanalne korzyści. Jest to przede wszystkim poczucie posiadania kontroli nad urządzeniem, poczucie bezpieczeństwa – zarówno swojego, jak i bliskich. Bramy i drzwi smartCONNECTED są również ściśle związane ze spełnieniem oczekiwań,co do oszczędności zużycia energii i w końcu związane są z wygodą.

To możliwość sterowania bramami oraz drzwiami z zamkiem elektrycznym z dowolnego miejsc na ziemi. Całość odbywa się za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie. Aplikacja Conexoon Acess Marki Somfy, której praca wywodzi się z nowoczesnej technologii IO-home control. Do sterownia twoim domem potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Aplikacja zastąpi ci pęk kluczy, sprawdzisz z niej nie tylko czy bram posesyjna lub garażowa jest zamknięta ale również sprawdzisz czy twoje dziecko zamknęło drzwi wejściowe. Co więcej, inteligentny dom potrafi myśleć za  mieszkańców o wykonaniu podstawowych czynności takich jak  uzbrojenie alarmu, otwarcie rolet czy też dzięki zastosowaniu geolokalizacji-otwarcie bramy na chwilę przed twoim przyjazdem do domu.

Smart connect

Dostęp do domu za pomocą WiControl - dzięki oprogramowaniu firmy RI-CO jesteś w stanie sterować wszystkimi bramami marki WIŚNIOWSKI oraz drzwiami z serii CREO z silnikiem.

 

Smart connect otwiarcie drzwi
Smart connect otwiarcie garaż
Smart connect otwiarcie brama

Wszystko za pomocą inteligentnego sterownika  RI-Co, który potrzebuje tylko domową sieć WI-Fi do sterowania twoją bramą. Sterownik dostępny jest w wersji podstawowej i dwóch rozszerzonych . W podstawowej pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. W rozszerzonej da dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu.

RI-CO
Ri-Co
(wersja podstawowa)

Kontroler posiada dwa wyjścia do sterowania dwoma obwodami.

 

RI-CO-PRO
Ri-Co Pro
(wersja zaawansowana)

Posiada 2 wyjścia oraz 2 wejścia, dzięki którym sterownik oprócz możliwości sterowania dwoma obwodami uzyskuje informację zwrotną o ich statusie (otwarte/zamknięte/stan pośredni)

RI-CO-PRO-SET
Ri-Co Pro Set
(wersja zaawansowana rozszerzona)

Składa się ze sterownika Ri-Co Pro oraz dodatkowo zawiera krańcówki magnetyczne z przewodami i uchwytami (2 kpl.)

 


Rozwiązania inteligentnego domu firmy Somfy

TaHoma Somfy oraz Conexoon - to kolejne rozwiązanie inteligentnego domu od firmy Somfy.

Dzięki systemowi TaHoma  możesz dostosować dowolne urządzenia w domu do rytmu naszego życia. W tym drzwi oraz bramy firmy Wiśniowski ,które możesz zaprogramować by same się otwierały lub zamykały  w wybranych porach dnia.
Za pomocą naszego smartphone uzyskamy też stały nadzór i w razie potrzeby przejmujemy kontrole nad automatyka poza ustalonym harmonogramem.
 

somfy router

AirKey

AirKey - to elastyczna kontrola pomieszczeń. Za pośrednictwem modułu online możemy ustalać- komu, kiedy i na jaki okres nadajemy uprawnienia dostępu. W zależności od potrzeby możemy szybko cofnąć kontrole dostępu, sprawdzić historie odwiedzin konkretnych użytkowników.
Dzięki możliwość logowania przez przeglądarkę mamy możliwość sterowania z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki AirKay możemy tez zaprogramować inne nośniki identyfikacji takie jak karty czy breloki.

airkey